#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство
Хороші новини

Віталій Кличко планує побудувати в Києві великий парк розваг

10.04.2019 Кочкина Марина 0

Столична влада всерйоз замислилась створити у Києві аналог німецького центру для відпочинку -  Europa-park .

Наразі, Віталій Кличко відвідав цей парк у місті Руст, де зустрівся із його власниками. Тривають домовленості щодо залучення інвестицій для створення подібного парку в столиці України. Масштаби Europa-park вражають, адже це найбільший в Німеччині і другий за відвідуваністю парк розваг у Європі після Діснейленду в Парижі.

«Ми плануємо створити великий парк розваг та активного відпочинку на території столичного Гідропарку. Це територія у майже 130 гектарів, острів недалеко від центру міста. І сьогодні нам потрібен інвестор, який вкладе кошти, досвід та ідеї в реалізацію такого великого проекту», – сказав під час зустрічі мер Києва.

Очільнику Києва влаштували екскурсію парком розваг, розповіли як розвивали територію та про нові проекти, що збираються втілити вже цього року.

«Тут дуже цікаво все зроблено. Затишне, стилізоване під старовинне містечко з сучасними атракціонами, купою захоплюючих розваг, гарною природою. І для дітей влаштовані локації не тільки для розваг, а й з пізнавальними функціями. Словом, тут щасливі і діти, і їх батьки. Я давно мрію і буду робити все, щоб подібний парк з‘явився і в Києві», – зазначив Віталій Кличко.

Протягом 2018 року, Europa-park відвідало понад 6 мільйонів людей. Чимало гостей сюди приїздять також із сусідніх країн : Франції, Швейцарії, тощо.

повідомляє : Офіційний портал Києва