Віта-Поштова: сусіди запобігли злочину
Зранку в с. Віта-Поштова затримали групу підозрілих осіб на євро номерах. Про це повідомляє ГФ"Віта-Зазист".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/69C8C688-BE75-4281-BE64-FF08C670C5DA.jpeg)
Так, 29 лютого близько 4 ранку чоловіки пересувались на авто шкода Skoda синього кольору на іноземних номерах, були затримані на вул. Матросова та передані поліції для прийняття рішення згідно чинного законодавства. Дані громадяни: мешканець Львова та м. Киів(Теремки) пояснили, що заблукати та шукали дорогу на Київ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/D5DE387B-CE7A-44DC-B1F2-E63FFEAE3D9F.jpeg)
Завдяки пильності сусідів вдалося, можливо, запобігти злочинності.
"Яскравий свіжий приклад сусідської небайдужості та відповідальності. Дякуємо Капітану "Сусідської варти" з вул. Зелена Дмитру Тарковському, який вночі помітив підозрілих осіб, налякав ( чим попередив можливий злочин) , повідомив своїх сусідів та ГФ "Віта-Захист". Всі чудово спрацювали, молодці", – наголосила Алла Соловйова, місцева мешканка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/F29F3210-7FF2-4FC7-9A7F-3D85E26B04C1.jpeg)