Військовий збір від платників податків Київщини: виплати зросли
Найбільші суми цього збору перерахували платники податків Києво-Святошинського, Білоцерківського та Бориспільського районів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/Vijskovyj.png)
Роботодавці та жителі Київської області за 10 місяців цього року перерахували до Державного бюджету 786 млн грн військового збору. Про це повідомляє ДПС Київської області на своїй Фейсбук-сторінці.
Найбільше перерахували платники податків таких районів: Києво-Святошинського району (183 млн грн), Білоцерківського (130 млн грн) та Бориспільського (122,7 млн грн).
За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександра Загорського, динаміка приросту надходжень складає 8%, або 60 млн грн.
ДОВІДКА ДПС. Ставка військового збору становить 1,5%. Сплачується він з отриманих доходів, які оподатковуються ПДФО: зарплата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи – роялті, дивіденди, страхові виплати тощо.
Як повідомляв «Погляд», податки для ФОПів у наступному році зростуть двічі.
Ми розповідали також, що жителі Київщини хочуть знати більше про життя своїх ОТГ.