#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Хороші новини

Військовослужбовця з Обухова нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни»

17.07.2020 Надiя Проценко 0

Молодшому сержанту в/ч А0281 Миколі Бойку 17 липня вручили медаль «Захиснику Вітчизни» за підписом президента України.

Про це повідомляє Обухівський районний військовий комісаріат. Військовослужбовець Микола Бойко 1997 року народження отримав важке поранення на Сході України.

Нагороду вручили начальник відділу з оборонної роботи виконавчого комітету Обухівської міської ради Олександр Проценко та т.в.о. військового комісара Обухівського РВК майор Андрій Коваленко.

Довідково:
Медаль «Захиснику Вітчизни» – це державна нагорода України для нагородження ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що проживають в Україні, громадян інших держав, які брали участь у вигнанні з України нацистських загарбників, інших громадян України за особисту мужність і відвагу, виявлені у захисті державних інтересів, зміцнення обороноздатності та безпеки України.

Фото - Обухівський районний військовий комісаріат

Раніше "Погляд" інформував, що медик із Переяславщини отримала медаль “За врятоване життя”.

Дивіться у сюжеті, як легендарний льотчик-випробувач, автор 263-х світових авіаційних рекордів, бучанець Олександр Галуненко отримав чергову медаль