Військовослужбовця з Обухова нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни»
Молодшому сержанту в/ч А0281 Миколі Бойку 17 липня вручили медаль «Захиснику Вітчизни» за підписом президента України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/109747539_2914077198701877_7110698427668040859_n.jpg)
Про це повідомляє Обухівський районний військовий комісаріат. Військовослужбовець Микола Бойко 1997 року народження отримав важке поранення на Сході України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/109962200_2914077295368534_2751088340359559303_n.jpg)
Нагороду вручили начальник відділу з оборонної роботи виконавчого комітету Обухівської міської ради Олександр Проценко та т.в.о. військового комісара Обухівського РВК майор Андрій Коваленко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/109688857_2914077498701847_1787603899066638186_n.jpg)
Довідково:
Медаль «Захиснику Вітчизни» – це державна нагорода України для нагородження ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що проживають в Україні, громадян інших держав, які брали участь у вигнанні з України нацистських загарбників, інших громадян України за особисту мужність і відвагу, виявлені у захисті державних інтересів, зміцнення обороноздатності та безпеки України.
Фото - Обухівський районний військовий комісаріат
Раніше "Погляд" інформував, що медик із Переяславщини отримала медаль “За врятоване життя”.
Дивіться у сюжеті, як легендарний льотчик-випробувач, автор 263-х світових авіаційних рекордів, бучанець Олександр Галуненко отримав чергову медаль