#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Технології

Відтепер не потрібно крутити головою: у додатку "Дія" оновилася функція

14.01.2022
Міністерство цифрової трансформації України оновило "Дію. Підпис".   

Відтепер не потрібно крутити головою: у додатку

Щоб підтвердити особу і підписати електронний документ, тепер достатньо лише кліпнути очима.  

Голова Мінцифри Михайло Федоров нагадує, що за допомогою "Дія. Підпис" можна підписати без звернення до державних органів будь-який PDF-документ: контракт, заяву на відпустку, договір оренди.  

"Дія.Підпис" — найзахищеніший цифровий підпис у смартфоні, і тепер він ще зручніший і простіший", - наголосив міністр.

Також згадали й про декларування тисячі від Президента.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції пояснили, що українці не повинні декларувати ці кошти. Адже ця тисяча гривень не є доходом. Вона отримана в рамках програми, видається виключно в безготівковій формі, зараховується на спеціальний рахунок та не підлягає оподаткуванню.

Нагадаємо, в Україні можуть запустити програму "єСубсидія". Нова програма буде схожа на програму "єПідтримка" через яку вакциновані українці сьогодні отримують кошти від держави на певний перелік послуг та товарів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.