#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Відтепер депутати повинні носити спеціальні паперові перепустки (ВІДЕО)

12.11.2021 ІА Погляд
Показати COVID-сертифікат або плр-тест для входу у Верховну Раду вже недостатньо. Депутатам видали спеціальні перепустки.

Показати COVID-сертифікат або плр-тест для входу у Верховну Раду вже недостатньо. Депутатам видали спеціальні перепустки. Відтепер на вході у парламент потрібно показувати одразу три документи: перепустку, посвідчення депутата та COVID-сертифікат або тест.

Для зручності нещеплених депутатів в амбулаторії Верховної Ради розмістили лабораторію, де можна зробити тест на коронавірус за власний рахунок. Про це у своєму телеграм каналі повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк. Вона іронізує: "Держава в смартфоні?" - Ні, не чули!"

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.