"Відповідальність починається з мене": відпрацювання поліцейськими на Броварщині
Поліцейські Броварщини нагадали про відповідальність за продаж алкоголю і сигарет неповнолітнім.
В рамках операції "Безпечне літо" ювенальні поліцейські Броварщини провели акцію "Відповідальність починається з мене", направлену на запобігання продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім в торгівельних закладах міста та району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68647569_1082755565268384_5258692411726495744_n.jpg)
Під час відпрацювання поліцейські провели роз’яснювальні бесіди з працівниками торгівлі щодо недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67976902_1082755631935044_1011848179873742848_n.jpg)
Було виявлено 2 факти порушення вимог адміністративного законодавства в частині продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли повноліттяв, по одному в місті та районі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67739392_1082755525268388_6164350875281129472_n.jpg)
Тож правоохоронцями відносно продавців складено адміністративні протоколи за ознаками ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами), якою передбачена відповідальністю у вигляді сплати штрафу розміром від 1 700 до 6 800 гривень.