Новини
Україна
Новини Київської області
Культура
Новини Кіно

«Відкрита ніч»: фестиваль українського кіно може потрапити до Книги рекордів України


Ніч з 29 на 30 червня стане особливою для 100 міст України, адже саме в цю ніч стартує фестиваль українського короткометражного кіно «Відкрита ніч. Дубль 22».

«Відкрита ніч»: фестиваль українського кіно може потрапити до Книги рекордів України

Основним майданчиком фестивалю стане Арт-причал у Києві, а паралельні покази та трансляції пройдуть більше ніж у 100 локаціях по Україні та в 10 країнах світу. Таким чином фестиваль має всі шанси потрапити до Книги рекордів України.

Вже 22 роки поспіль фестиваль «Відкрита ніч» відкриває нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. Справжні кіномани збираються наприкінці червня просто неба, щоб долучитись до останніх кіноновинок.

Цього року фестиваль «Відкрита ніч» проходить під девізом: «Ми. Для нас. Про себе.»

Розклад подій фестивалю 29-30 червня АРТ Причалі у Києві:
18:00 - дискусія на тему «Кінотеатральна дистрибуція короткометражного кіно» з Ліаною Плисецькою (начальник відділу програм мережі кінотеатрів «Лінія кіно» та екс-директор кінотеатру України) та Сергієм Зленко (директор столичного кінотеатру Boomer)
19:00 - показ фільму «7 маршрут» режисер - Михайло Іллєнко,1997 рік
21:00 - ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ
22:00 – програма показів: ігрові фільми, неігрові, анімація, реклама, трейлери українських фільмів, спеціальна програма «Дивись українське»
04:00 - нагородження переможців, реєстрація рекорду України та закриття фестивалю

ВХІД ВІЛЬНИЙ