Київщина
Анонси
Немішаєве
Технології

Відбудеться форум «Енергоефективне партнерство громад Київщини»

05.04.2019 Косянчук Інна 0

11 квітня захід об’єднає понад 400 учасників з Київської області

Проведення форуму «Енергоефективне партнерство громад Київщини» 11 квітня стане головною комунікаційною платформою Київщини, на якій обговорюватимуться найбільш актуальні питання, тенденції розвитку у сфері енергоефективності та демонструватимуться досягнення енергетичного та будівельного секторів, він об`єднає понад 400 учасників з Київщини.

Також для ознайомлення зі зразками сучасного енергоефективного обладнання, матеріалами та новітніми технологіями, в рамках форуму буде працювати Виставка енергоефективних рішень. Представлені компанії, зможуть продемонструвати свої рішення для бюджетної, комунальної сфери та житлового сектору

До участі запрошуються міські голови, селищні та сільські голови, голови районних державних адміністрацій, районних рад, голови об`єднаних територіальних громад, голови ОСББ та ЖБК, депутати, керівники комунальних підприємств, управляючих компаній, українські та міжнародні підприємства-виробники енергоефективного обладнання та матеріалів, енергоменеджери та інші, кого цікавить тематика посилення механізмів з енергоефективності як у бюджетній сфері, так і для домогосподарств і ОСББ.

        Ключові теми Форуму:

–державна політика у сфері енергоефективності;

–фінансові та технічні ресурси для впровадження енергоефективних заходів для ОСББ: Фонд енергоефективності;

–проекти розвитку програми ООН;

–енергоменеджмент – старт енергоефективності у громадах;

–досвід фінансування ЕСКО-проектів, заходи та економія для громад і бюджету;

–механізми залучення інвестицій в енергоефективність;

–відновлювана енергетика – шлях до економічного розвитку та енергонезалежності. Термомодернізація громадських будівель та житлового сектору: енергоаудит, проектування та реалізація

Участь у форумі безкоштовна.

Реєстрація учасників обов’язкова до 09 квітня 2019 року: повідомтена електронну адресу: [email protected]  або за телефонами: (044) 206-74-81, моб. +38 067 501-07 63 – Кузьменко Віталій;

моб. +38 063 410-84-16 – Короленко Ольга

Доїзд учасників до місця його проведення форуму, за попередніми заявками, здійснюється централізовано автобусом від станції метро Академмістечко, м. Київ. Кількість місць обмежена.

Адреса проведення: Київська область, Бородянський район, смт. Немішаєве, вул. Технікумівська, 4, приміщення ВП НУБІП України «Немішаївський агротехнічний коледж»

Організатори: Київська обласна державна адміністрація, Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської облдержадміністрації

Співорганізатори: ВП «Київський обласний експертний центр енергоефективності» Державного підприємства «Київоблбудінвест», ГО «Український центр енергоефективності», Агентство соціальних та бізнес-проектів «Business to public»

Виставка (експо-зона з 10.00 до 15.00): презентації компаній-виробників енергоефективного обладнання, матеріалів, технологій, інновацій у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики.

Джерело: КОДА