#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород

Від Вишгородщини на обласний етап гри «Сокіл-Джура» поїдуть «Петрівські джури»

16.05.2019 Косянчук Інна 0

Завершився районний етап військово-патріотичної гри, у якому взяли участь дев’ять команд

На Вишгородщині районний етап військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» проходив два дні поспіль. У перший день у трьох конкурсах діти змагались у районному центрі дитячої творчості «Дивосвіт», а на другий день – в обстановці, наближеній до військово-польової – на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році».

Дев’ять команд, по 8 осіб у кожній показували вміння, знання, майстерність у низці конкурсів. Потрібно було переконати суддів, що вони найкращі у вмінні чітко марширувати, надавати першу медичну допомогу, грамотно розбивати табір, а ще – продемонструвати своє знання історії й  артистичні здібності, розповісти про зроблені добрі справи… Як зауважила підчас відкриття районного етапу заступник голови Вишгородської райдержадміністрації Тетяна Волотовська, гра «Сокіл-Джура» виховує патріотизм, а набуті знання і вміння можуть пригодитись кожному в дорослому житті. А більшість із учасників гри – справді на порозі дорослого життя, 9-10-11класники. Трохи меншими за віком були лише «Синяківські сови», але їхня хвацькість і запал викликали захоплення. «Це добре, що діти знаходять час для такої активної діяльності, – зауважила очільник районного управління освіти Тетяна Фороща. – Бажаю вам, щоб ви вміли захищати свої родини і свою Батьківщину, але щоб на нашій землі був мир. Головне у цих змаганнях – щоб ви всі здружилися, отримали гарний настрій, і щоб шанували традиції нашого народу», продовжила вона, звертаючись до учасників змагань.

Втім, усі команди, здавалось, не просто відпрацьовували конкурсні завдання – вони випромінювали драйв і бажання себе показати якнайкраще. То ж суддям довелось нелегко у відборі кращих із кращих.

За словами директора Вишгородського районного центру дитячої творчості «Дивосвіт» Олени Андріяш, загального журі гри не було – були судді кожного етапу. Серед них були й судді з інших регіонів Київщини.

Отже, після напружених і запальних змагань було визначено переможця – команду «Петрівські джури». Вона вже другий рік поспіль стає переможцем районних змагань «Сокіл-Джура». Саме ця команда й візьме участь в обласному етапі гри.