Новини
Київщина
Кримінальні новини
За кордоном

Від правосуддя не втік: ґвалтівника затримали у Молдові

04.12.2019 Надiя Проценко 0

Майже 5 років поспіль підозрюваний у сексуальному насильстві над неповнолітньою переховувався від українського правосуддя за кордоном. Однак все ж таки був затриманий у Молдові і тепер постане перед судом.

Від правосуддя не втік: ґвалтівника затримали у Молдові

Стосовно нього Київська місцева прокуратура №10 скерувала до суду кримінальне провадження за обвинуваченням у вчиненні сексуального насильства щодо неповнолітньої, поєднаного з катуванням та примушуванням до участі у створенні відеозаписів порнографічного характеру.

Ще в 2014 році група з 5 молодих людей, діючи за попередньою змовою між собою, вчинили сексуальне насильство відносно неповнолітньої дівчини, що супроводжувалося задоволенням статевої пристрасті неприроднім способом, нанесенням потерпілій побоїв, гасінням сигарет об тіло. Крім того, зловмисники примусили дівчину до участі у створенні відеозаписів порнографічного характеру, які в подальшому розповсюдили у мережі Інтернет.

4 підозрюваних із групи затримали і зараз справа відносно них перебуває на розгляді у суді. Однак 5-й чоловік 30 січня 2015 року після повідомлення про підозру втік за кордон, де переховувався від слідства. Плідна співпраця правоохоронних органів України та Республіки Молдова дозволила 17 жовтня цього року його затримати в м. Кишинів та передати правоохоронним органам України.

Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 153, ч. 5 ст. 301 КК України скеровано до Солом’янського районного суду для розгляду по суті. Санкція статей передбачає до 12 років позбавлення волі.

Джерело: прес-служба прокуратури міста Києва