#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Боярка
Києво-Святошинський район
Суспільство
Київщина-суспільство

Ветерани з Боярки змагатимуться за місце у Громадській раді Мінветеранів

26.02.2019 Катерина Бенке 0

Двоє представників громадських організацій учасників АТО з Боярки візьмуть участь у голосуванні, щоб отримати місце у Громадській раді Міністерства ветеранів.

Ігор Міщенко, учасник ГО "Спілка учасників АТО Боярки" та Наталія Долгова з організації "Боярська міська організація учасників бойових дій" будуть боротися за участь у новоствореному органі Мінветеранів.

Нам вдалося зв'язатись з Наталією Долговою, яка протягом 5 років активно відвідує зону бойових дій з регулярністю раз на два місяці. Вона розповіла, що Громадська рада Мінветеранів - орган консультативно-дорадчий, тобто учасники ради будуть працювати на громадських засадах.

"Моя мета - на законодавчому рівні формувати ініціативи, пов'язані з трансформацією системи медичної, психологічної реабілітації бійців, соціальної адаптації, а також реалізовувати їх через Міністерство", - заявляє Наталія Долгова.

Активістка зазначає, що боротьба за місце у раді буде непроста: набиратимуть 30 чоловік, а заявки наразі подали вже 165 осіб.

[caption id="attachment_52044" align="aligncenter" width="540"] Наталія Долгова[/caption]

Від міста Боярки у Громадську раду планує йти Ігор Міщенко - голова "Спілки учасників АТО Боярки". Нам не вдалось зв'язатися з ветераном, однак його колеги-активісти переконують, що "Ігор Міщенко роками, системно й послідовно провадить громадську діяльність як ветеран і як громадянин, небайдужий до проблем учасників АТО/ООС і не тільки".

[caption id="attachment_52045" align="alignleft" width="280"] Ігор Міщенко[/caption]

Цікаво, що Ігор Міщенко - не корінний боярчанин. Чоловік народився у Лисичанську, однак змушений був переїхати у Боярку через погрози за свою проукраїнську позицію. Рік провів у зоні бойових дій, а потім повернувся на Київщину. Зараз активно їздить до ООС як волонтер.

Голосування за представників у Громадську раду Міністерства у справах ветеранів проходитиме онлайн 28 лютого.

Фото: "Спілка ветеранів АТО Боярки", "Боярка-АТО".