Новини
Україна
Екологія

Весна буде ранньою: прогноз українського бабака Тимка ІІІ


Цьогоріч бабак не побачив своєї тіні.

Скрін з Facebook-сторінки V.N. Karazin Kharkiv National University

Про це стало відомо під час прямого ефіру на Facebook-сторінці біологічної станції Харківського національного університету ім. Каразіна у с. Гайдари.

Харківський Бабак Тимко ІІІ, коли його дістали із будиночка, не побачив своєї тіні, отже весна цьогоріч буде ранньою. Таким чином вже дуже скоро нинішні морози відступлять і в Україні має потеплішати.

Також тварину «попросили» порадити українцям, як боронитися від COVID-19. Із запропонованих варіантів бабак обрав спортивні снаряди та іграшкового Почекуна з написом «Витримка». Такий вибір розтлумачили наступним чином: головне - дотримуватися здорового способу життя, гуляти на свіжому повітрі та не забувати про витримку.

Як повідомляв «Погляд», всесвітньовідомий американський бабак Філ має дати прогноз віртуально. До слова, минулоріч йшла мова про те, що бабака Філа, який пророкує погоду в США, можуть замінити роботом.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.