#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Політика

Верховний Суд викликав Володимира Зеленського на засідання (ВІДЕО)

24.12.2021
Верховний Суд викликав Президента Володимира Зеленського на засідання в справі за позовом народного депутата й колишнього президента Петра Порошенка.

Експрезидент України 20 серпня спрямував до суду позов, у якому просить визнати протиправною діяльність Зеленського через його коментування так званих плівок Медведчука.

Також у позові зазначається, що Зеленський заявив про причетність Порошенка до торгівлі вугіллям з російськими бойовиками на Донбасі, посилаючись на дані Служби безпеки та розвідувальних органів. Експрезидент просить суд зобов’язати Зеленського оприлюднити наявну в нього інформацію, зокрема дані СБУ та розвідки, про причетність п’ятого президента до торгівлі вугіллям з російськими бойовиками.

Судове засідання призначили на 28 лютого 2022 року.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.