#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля

Вересень в Україні буде спекотним: опадів - мало, заморозки малоймовірні

31.08.2020 Бобрик Юлія 0

В перший місяць осені над більшою частиною України домінуватиме антициклональний характер погоди.

Фото: Facebook/Ігор Кибальчич

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів кандидат географічних наук, синоптик Харківського гідрометцентру Ігор Кибальчич.

«Виходячи з розрахунків деяких прогнозтичних моделей, перший місяць осені буде продовжувати тенденції атмосферної циркуляції, що спостерігалися у серпні», – написав синоптик.

Таким чином, опадів в перший місяця в Україні буде менше кліматичної норми, місцями взагалі вони будуть відсутні. Періодичне проходження атмосферних фронтів прогнозують лише на заході країни та в Карпатах, що умовить помірне зволоження, тому кількість опадів тут повинна бути в межах норми.

Натомість температура повітря по всій Україні очікується вище за норму на 1–4 градуси. Найспекотнішою буде перша декада місяця. А на півдні та південному сході країни в перші дні вересня стовпчик термометра взагалі підійметься до позначок +33...+38.

Варто зазначити, що, за прогнозом Укргідрометцентру, на початку вересня на Київщині повітря прогріється до +29°С.

Скрін з Укргідрометцентру

Також Ігор Кибальчич повідомив, що заморозки на поверхні ґрунту та у повітрі в Україні навіть у кінці вересня малоймовірні.

Нагадаємо, 2020-й може стати одним з найспекотніших за всю історію спостережень.