Україна
Події

Венедіктова: більш як 40 громадян рф будуть притягнуті до кримінальної відповідальності

У списку великі чиновники, депутати, їхні заступники, а також медійники, зокрема Тіна Канделакі, Олег Газманов, Микита Міхалков.

Венедіктова: більш як 40 громадян рф будуть притягнуті до кримінальної відповідальності - зображення

Про це в етері телемарафону заявила генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова.

"Ми притягаємо багато людей. Зараз є вже більше 40 громадян Російської Федерації. В нас є така велика справа щодо агресії. Там не тільки міністри, депутати різні, включаючи їхнього спікера і так далі. Але там і їхні "підспівайли", – заявила вона.

Генпрокурорка розповіла, що процес вже почався. І ця інформація стає публічною. Зокрема, стосовно Тіни Канделакі, Микити Міхалкова, Олега Газманова. Вони дуже активно робили заклики про те, що треба заходити в Україну, звільняти її від різних режимів.

"Ці люди виїжджають за межі РФ, до своїх маєтків… "Піджигатєлі" і великі пропагандисти. Вони мають відчути, що вони такі ж злочинці, як і ті, хто почав бомбардувати нашу країну", – додала генпрокурор.

Венедіктова наголосила, що дуже важливо зараз не тільки заявляти про підозру, але й щоб ці люди понесли покарання.

"Ми вивчаємо кваліфікацію злочину. Те, що нам зараз болить, і ми говоримо – зрадники... Зовсім інша історія – довести, що це дійсно держзрада за кримінально-процесуальним кодексом", – наголосила Ірина Венедіктова.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.