#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Вбивство дитини в Переяславі: адвокат підсудного зірвав судове засідання

23.07.2020 Оксана Кириленко 0

Захисник одного із обвинувачуваних не з'явився на засідання суду, яке мало відбутися 23 липня.

фото: Anna Oksanichenko Broschak

Адвокат обвинувачуваного Віктора Кривошея - Кишенько Сергій Вікторович, зі слів активіста Миколи Виговського, повідомив суду, що вчора ввечері він послизнувся на фарбі, розлитій зранку протестувальниками на сходах суду, та пошкодив ногу, через що не може з’явитись на судове засідання.

У зв'язку із цим судове засідання перенесли на 18 серпня.

фото: Anna Oksanichenko Broschak
фото: Anna Oksanichenko Broschak

Нагадаємо, 31 травня у місті Переяслав-Хмельницький 5-річний Кирило Тлявов отримав кульове поранення у голову, від якого помер через 2 дні.

У вбивстві хлопчика звинувачують двох патрульних поліцейських. Однак у цій справі не знайшли жодного доказу, який підтверджує провину поліцейських 42-річного Воло­димира Петровця та 31-річного Івана Приходька. 26 червня під час прес-конференції бабуся хлопчика Олександра Тлявова заявила, що ДБР не відповідає на її запити щодо затриманих. У справі, як вважає родина, мають бути притягнуті більше людей.

Пізніше слідство встановило, що на місці злочину під час хуліганської стрільби перебувало четверо осіб. З них – двоє працівників поліції, яким раніше повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та двоє цивільних осіб, в тому числі неповнолітній.

5 листопада директор Державного бюро розслідувань Роман Труба повідомив, що у справі про вбивство хлопчика оголосили підозру 4 особам.

26 травня на засіданні прокурори закінчили подавати докази, які зібрали слідчі ДБР під час свого розслідування. Тепер суд починає їх вивчати. Усього в матеріалах справи 22 томи доказів.