Новини
Україна
Новини Київської області
Кримінальні новини

Вбивство 5-річного Кирила Тлявова: підозру оголосили 4 особам


5 листопада директор Державного бюро розслідувань Роман Труба повідомив, що у справі про вбивство 5-річного хлопчика Кирила Тлявова оголосили підозру 4 особам.

«У вбивстві Кирила Тлявова оголошено підозру 4 особам. Лише одному з правоохоронців оголошена підозра про вбивство, вчинене з необережності. Усі підозри оголошені сьогодні. Ще кілька слідчих дій і ми оголосимо про завершення судового розслідування»,  — зазначив він. 

Також Труба повідомив, що 31 травня о 15:36 інспектор поліції вистрілив із зброї. Куля влучила в камінь і рикошетом попала в хлопчика Кирила Тлявова.

Труба стверджує, що поліцейський стріляв по мішені. Відстань між 5-річним хлопчиком та поліцейським була 80 метрів.

Підозрювані не знали, що влучили у Кирила Тлявова. Після смертельного пострілу вони поїхали розважатися.

Роман Труба  прізвищ підозрюваних не назвав.

Однак відомо, що підозрюють 2 п'яних поліцейських – старшого сержанта Володимира Петровця і лейтенанта Івана Приходько.

Також 5 листопада директор Роман Труба розповів, що зброю з якої вбили Кирила не знайшли.

«Ми не знайшли зброю, хоч для цього було зроблено все можливе», — сказав він. 

Водночас, відсутність зброї не впливає на результати розслідування, запевнив Труба.

«Допити результати всіх експертиз доводять, що дитина була вбита кулею... і зробив це інспектор поліції», — додав Труба.

Нагадаємо, 31 травня у місті Переяслав-Хмельницький 5-річний Кирило Тлявов отримав кульове поранення у голову, від якого помер через 2 дні.

У вбивстві хлопчика звинувачують двох патрульних поліцейських. Однак у цій справі не знайшли жодного доказу, який підтверджує провину поліцейських 42-річного Воло­димира Петровця та 31-річного Івана Приходька. 26 червня під час прес-конференції бабуся хлопчика Олександра Тлявова заявила, що ДБР не відповідає на її запити щодо затриманих. У справі, як вважає родина, мають бути притягнуті більше людей.

Пізніше слідство встановило, що на місці злочину під час хуліганської стрільби перебувало четверо осіб. З них – двоє працівників поліції, яким раніше повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та двоє цивільних осіб, в тому числі неповнолітній.