Васильківський учнівський парламент розглянув проектні пропозиції покращення міста
24 жовтня відбулась перша в цьому навчальному році конференція Васильківського міського учнівського парламенту, учасники якої розглянули актуальні проектні пропозиції, що дозволять покращити благоустрій Василькова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72919608_518803505366639_5410219764167475200_n.jpg)
Під час конференції було окреслено головні орієнтири роботи міського учнівського самоврядування на 2019 – 2020 навчальний рік, розглянуто перелік пропозицій та проектів, які ініціюватиме та впроваджуватиме в життя на рівні міста Васильківський міський учнівський парламент.
![Васильківський учнівський парламент розглянув проектні пропозиції покращення міста](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73458948_2366393967024344_2689746169885622272_n.jpg)
Зокрема, це такі проектні пропозиції, як:
- озеленення центру міста (Вуличні кашпо),
- благоустрій смітників,
- громадські вбиральні,
- безпечна пішохідна зона на перехресті вул. Шевченка та Декабристів, 5,
- сенсорне освітлення пішохідних переходів,
- скейтпарк/велотрек,
- клуби за інтересами,
- заборона куріння в громадських місцях,
- заборона зовнішньої реклами на об’єктах архітектури,
- поява муралів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73210825_679965315827354_1650283734005448704_n.jpg)
Також під час конференції було затверджено оновлений склад та призначено виконуючих обов’язки голови та заступників голови Васильківського міського учнівського парламенту.