Васильківські школярі зібрали гуманітарну допомогу для мешканців Золотого і військових
Вихованці Васильківської ЗОШ №6 та їх батьки взяли активну участь в акції «Українці не кидають своїх», зібравши найнеобхідніші речі, продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби та ліки для мешканців Золотого та добровольців-ветеранів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76943479_2424003034508518_7715648553850241024_n.jpg)
Кожен, хто долучився до доброї справи, зміг відчути себе волонтером.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/70944109_2424006197841535_129669409173143552_n.jpg)
Серед зібраного теплі речі (дитячі і дорослі куртки, комбінезони, штани, светри, шкарпетки, шапки), ліки (протизапальні, знеболюючі, від застуди та кашлю), памперси для малюків, продукти харчування (крупи, макарони, олія, цукор, консерви, згущене молоко).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75486115_2424005907841564_6948932359630618624_n.jpg)
Як повідомила директор Васильківської ЗОШ №6 Людмила Лесь журналісту ІА «Погляд», у рамках акції по допомогу до навчального закладу звернулись представники Юнацького корпусу: «Всього за пару днів діти і батьки зібрали необхідні речі, ліки, продукти тривалого зберігання та передали волонтерам».