Васильків тимчасово залишився без мера
![Васильків тимчасово залишився без мера](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/0000IMG_20190222_100116-2000x1500.jpg)
26 червня відбулося судове засідання Печерського суду м. Києва, на якому Васильківському міському голові Володимиру Сабадашу було обрано запобіжний захід «особисте зобов’язання» та тимчасово відсторонено від займаної посади за підозрою у скупці голосів виборців через місцеву програму «Турбота».
Про це Володимир Сабадаш повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook, а також зауважив: «Звичайно, я подам апеляцію на відповідні ухвали, тому що підстави для їх застосування відсутні».
Примітно, що повідомлення про підозру у справі про підкуп виборців меру Василькова було вручено 19 квітня, за два дні до другого туру президентських виборів, а від посади відсторонили до 19 липня, за два дні до початку парламентських виборів.
«Висновки про політичну складову у даному провадженні робіть самостійно», – написав Володимир Сабадаш.