Васильків прощається зі збитим на пішохідному переході патріотом
Сьогодні вночі обірвалося життя молодого патріота з васильківського «Правого сектора» Сергія Шухевича, збитого кілька тижнів тому у центрі Василькова на пішохідному переході.
![Васильків прощається зі збитим на пішохідному переході патріотом](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65832770_484916382280992_2636303990605742080_n.jpg)
Про це стало відомо із місцевих груп у мережі Facebook. «Друг Сава, боєць Правої Молоді Київської області, помер в реанімації. Жахливе ДТП, скоєне мажором у Василькові, забрало життя молодого, розумного, сильного і щирого націоналіста», – йдеться у повідомленні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/photo_2019-06-18_17-19-52.jpg)
21-річний Сергій Шухевич 17 червня (за даними поліції 18 червня) переходив дорогу на центральній вулиці Василькова і потрапив під колеса автомобіля «Audi», водій якого, порушивши правила ПДР (виїхав на зустрічну смугу), зник з місця пригоди. Однак поліція під час оперативно-розшукових заходів швидко встановила особу водія і затримала його у порядку статті 208 КПК України. За фактом ДТП було відкрито кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України. Слідство триває. Машина вилучена як речовий доказ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/0618_Try_DTP3_obriz.jpg)
У важкому стані із закритою черепно-мозковою травмою потерпілого доставили до лікарні, де, не приходячи до тями, він і помер.
Прощання зі щирим націоналістом, вірним другом і побратимом Сергієм Шухевичем відбудеться завтра, 2 липня. Збір у центрі Василькова навпроти «Укрпошти» о 12:00.