#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Економіка

Вартість проїзду в електричці "Київ-Бориспіль" зросла до 100 гривень

10.12.2021
Нова ціна на квиток на експрес "Київ-Бориспіль" запроваджена з 10 грудня.

Вартість проїзду в електричці
Фото: УНІАН

Як зазначили у пресслужбі «Укрзалізниці», державна компанія змінила комісійний збір при купівлі, поверненні та резервуванні квитків. Востаннє його переглядали у 2019 році.

Отже, з 10 грудня 2021 року зазначений фіксований збір буде складати 30 гривень замість 22. Також комісійний збір – 20 гривень – буде включено до вартості квитків на експрес "Київ – Бориспіль".

У підсумку, відсьогодні квитки на експрес до аеропорту продають вже по 100 гривень.

Як підкреслили у компанії, зміна вартості квитків для пасажирів буде "вкрай незначною" – в середньому збільшиться лише на 3%.

Натомість для "Укрзалізниці" таке підвищення дасть орієнтовно 6 мільйонів гривень на місяць додаткових доходів, які буде скеровано вдосконалення систем продажу тощо.

Нагадаємо, з 12 грудня в Україні запровадять новий розклад приміських потягів.

До того ж за новим графіком курсуватимуть 12 пар швидкісних поїздів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.