Новини
Київщина
Ірпінь
Суспільство
Київ

Валерія Татарчук відкриває в Ірпені "Академію професійної благодійності"

07.10.2021

Засновниця і генеральна директорка БФ «Твоя опора», співзасновниця благодійного проекту «Charity weekend», співзасновниця ГО «iDonor» Валерія Татарчук оголосила про запуск свого першого пілотного проекту «Академії професійної благодійності», в рамках якої анонсувала перший тренінг «Цикл роботи з бізнесом».

Валерія Татарчук відкриває в Ірпені

Та сьогодні у мене на руках круті кейси, які ми успішно реалізували з командою фонду «Твоя опора», і саме це дозволяє мені сказати: «Так, ми це зробили, і я маю досвід, яким можу з вами поділитися» - каже авторку курсу.

Навчання розроблене для благодійних фондів і громадських організацій, які хочуть залучати бізнес до своїх проектів, які прагнуть довготривало працювати з бізнесом і масштабувати свою діяльність.

Разом з Валерією тренінг проводитиме бухгалтер Наталя Андрушко, яка працює у фонді «Твоя опора» з перших днів. Вона сертифікований експерт із фінансового менеджменту для НПО, отримала сертификат IAAP Level 2 Certified Financial manager for NGO`s. Наталя поділиться досвідом взаємодії з партнерами з іншої, але не менш важливої, точки зору. Також буде спеціальний гість - Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій компанії «Київстар». Вона відкриє секрет того, як бізнес обирає собі партнера в некомерційному секторі, тому що має досвід реалізації великих благодійних і соціальних проектів.

Валерія Татарчук відкриває в Ірпені

Як прийняти участь в тренінгу?

1. Тренінг буде проходити два дні 23-24 жовтня в «Конференц-Холі Ірпінь»

2. Щоб подати заявку на участь в тренінгу, потрібно заповнити форму на сайті https://charityacademy.pro . З вами зв'яжеться менеджер і надішле посилання на реєстраційну анкету.

3. Учасники будуть відібрані на конкурсній основі. Для учасників з інших міст буде надане проживання та покриття транспортних витрат. Харчування включено.

4. До кінця листопада буде проведено два пілотні тренінги. Грантову підтримку створення та реалізації надають неурядові, міжнародні організації, а саме БФ «Твоя опора» за підтримки ІСАР Єднання в межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується Isar Ednannia у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Ми вже розповідали про діяльність Валерії Татарчук у першому випуску авторської програми Маріель Славської "Про Неї".

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.