#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я
За кордоном

Вакцину від COVID-19 можуть випустити до кінця року

21.07.2020 Надiя Проценко 0

Оксфордський університет спільно з англо-швецькою фармацевтичною компанією AstraZeneca наразі активно випробовує вакцину від COVID-19. Експериментальна вакцина безпечна і вже сформувала імунну відповідь у здорових добровольців на ранній стадії клінічних випробувань. Однак для її випуску до кінця цього року потрібно буде здійснити велику роботу.

Як повідомляє видання Reuters, немає ніякої впевненості в тому, що вакцина буде випущена до кінця року. Так, за словами керівника команди розробників вакцини Сари Гілберт, для цього мають відбутися три речі.

Зокрема, вакцина повинна виявитися ефективною на пізніх стадіях випробувань, необхідно буде провести велику кількість доз, регулятори повинні оперативно дати згоду на її ліцензування для використання в екстрених ситуаціях. «Всі ці три речі повинні відбутися і зійтися воєдино, перш ніж ми зможемо побачити вакцинацію великої кількості людей», – наголосила науковиця.

Зазначимо, що 21 липня у світі налічуються більше 14 млн 727 тис. випадків захворювання на COVID-19. Антилідером залишається США з понад 3 млн 831 тис. випадками, друге місце в антирейтингу посідає Бразилія (2 млн 118 тис.), за нею йде Індія (1 млн 155 тис.) та Росія (782 тис.).

Тим часом в Україні за весь епідемії станом на ранок 21 липня зафіксовано
60 166 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1518 летальних, 32 199 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 673 нових випадки. Найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано за минулу добу у Львівській (114), Закарпатській (78), Івано-Франківській (75), Одеській (65) областях та в місті Києві (73).

Фото - pixabay.com

Дізнайтесь, чому до Календаря щеплень пропонують додати кон’юговану пневмококову вакцину.

Раніше ми інформували, що американські вчені випробували вакцину від COVID-19 на людях.