#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

Вакцину NovaVax Україна почне отримувати з липня 2021 року

22.02.2021 Надiя Проценко 0

Усього в Україну надійде 15 млн доз.

фото - japantimes.co.jp

Перебуваючи в Індії, міністр охорони здоров'я Максим Степанов на своїй фейсбук-сторінці зазначив:

«Ще одна позитивна новина з індійського Пуне та найбільшого у світі виробника вакцин Serum Institute. Успішно завершили переговори про збільшення постачання в Україну американської вакцини NovaVax. Нам підтвердили можливість постачання додаткових 5 мільйонів доз вакцин від цього виробника. Затвердимо домовленість підписанням договору».

Про відвантаження з Індії в Україну першої партії вакцини AstraZeneca Максим Степанов прозвітував раніше. Зокрема, «Погляд» поінформував, що в Україну вже їде вакцина CoviShield від Oxford/AstraZeneca.

Крім того, очільник МОЗу додав, що постачання вакцини NovaVax в Україну розпочнеться з липня цього року.

фото - freepik.com

Детальніше про вакцину NovaVax

Розроблена американським фармацевтичним концерном NovaVax вакцина NVX-CoV2373 пройшла другу і третю фазу клінічних випробувань. Її ефективність становить 89,3%. Проведені у Великобританії і ПАР дослідження показали, що вакцина ефективно діє і в разі мутації вірусу, зокрема, проти британського і південноафриканського варіантів.

Препарат компанії NovaVax створений на основі інактивованого коронавируса. В його основі – S-білок патогена SARS-CoV-2, представлений у вигляді рекомбінантних наночастинок. Вакцину можна зберігати при температурі 2-8 градусів за Цельсієм, що вигідно відрізняє її від препарату BioNTech/Pfizer, який потребує зберігання при температурі -70 градусів за Цельсієм.

фото - freepik.com

Раніше ми також повідомляли, що першим регіоном України, який отримає вакцину від СOVID-19, буде Чернігівщина. Для цього в регіоні вже підготовлений та укомплектований усім необхідним для проведення вакцинації медичний заклад.

Нагадаємо, щеплення населення від коронавірусу, яке мало розпочатися 15 лютого, не стартувало  через технічні проблеми логістичного характеру. При цьому медична система України готова до початку вакцинації від коронавірусу: сформовані мобільні бригади та списки тих, кого будуть вакцинувати на першому етапі. Усього передбачається 5 етапів. Усі вони викладені в «дорожній карті» вакцинації від COVID-19.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.