#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київ
Економіка

Вацинація, модернізація та цифровізація: Кличко відзвітував про роботу столичної влади у 2021 році

15.12.2021
15 грудня міський голова виступив у Київраді зі щорічним звітом про роботу міської влади.

Вацинація, модернізація та цифровізація: Кличко відзвітував про роботу столичної влади у 2021 році - зображення
Фото: КМР

Мер Києва Віталій Кличко майже 1,5 години виступав перед депутатами та звітував про реалізовані у 2021 році проєкти та плани столичної влади на наступний рік.

Серед іншого, Кличко повідомив, що Київ став лідером в Україні за рівнем вакцинованого проти коронавірусу населення.

Так, у столиці зробили понад 3 мільйони 300 тисяч щеплень, працюють 157 пунктів щеплення, 21 мінівакцинальних центрів на базі Центрів первинної медико-санітарної допомоги, створені 63 мобільних бригади, а також 44 тимчасових вакцинальних центри в різних установах та ТРЦ. 

Щодо медичної сфери, за два останніх роки Київ виділив понад 1 млрд грн на боротьбу з коронавірусом та близько 2,2 млрд грн на доплати медикам, повідомив міський голова. 

Відзвітував мер і про впровадження сучасних технологій в інфраструктурі міста. Він розповів, що додатком “Київ цифровий”, який об’єднує низку міських сервісів, користуються вже понад 1 мільйон киян.

Окрім цього, міська влада продовжує модернізацію теплоенергетичного комплексу. Кличко розповів, що цього року в місті замінили 70 км зношених мереж. У Києві вдалося також утримати тарифи на ЖКП на рівні минулого опалювального сезону. Для цього зі столичного бюджету було виділено 2 млрд гривень на статутний фонд “Київтеплоенерго”

Серед інших важливих змін у столиці:

  • доходи бюджету  збільшилися цього року на понад 7 мільярдів гривень;

  • було відремонтовано 198 об’єктів дорожньої інфраструктури;

  • облаштовано майже 200 кілометрів велодоріжок;

  • столиця придбала партію із 50 сучасних автобусів та 9 нових трамваїв;

  • з'явилося кілька оновлених громадських просторів.

Щодо планів, Віталій Кличко розповів, що наступного року Київ планує нарешті ухвалити Генеральний план столиці. Наразі документ доопрацьовують. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.