В зоні відчуження ЧАЕС затримали сталкера-американця з Пенсильванії
Під час патрулювання зони відчуження правоохоронці виявили та затримали ще одного "сталкера" у місті Прип’ять. Ним виявився 34-річний громадянин США.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68588777_2428661943855630_4363443875155542016_n.jpg)
Любитель екстримального туризму прибув до України зі штату Пенсильванія. Чоловік незаконно проник до зони відчуження, оминаючи контрольно-пропускний пункт.
Щодо даного громадянина #поліція склала адміністративний протокол за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Відтак, громадянину Сполучених Штатів загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Наразі, працівниками поліції зони ЧАЕС направлено подання до Іванківського районного відділу Державної міграційної служби, аби "сталкеру"-іноземцю скоротили термін перебування в Україні.