#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Українка

В Українці просто неба звучить джаз

22.07.2019 Нецвєтаєва Олена 0

На цих вихідних у місті відбулось неймовірне свято музики. Поблизу міської набережної просто неба було організовано «музичний перформанс» та місце для приємних зустрічей і спілкування. Кожний бажаючий мав змогу приєднатися до приємної події. Свято було влаштовано для усіх, хто полюбляє не тільки джаз, а і приємно провести свій вихідний. 

   Для дітей на час концерту була запропонована своя розважальна програма. Під білосніжними куполами шатрів вони могли зробити собі зачіску та манікюр, розмалюватися аквагримом, пограти з аніматорами, чи виготовити собі прикраси. 

   Святково прикрашений бар запрошував гостей свята на келих вина, смаколиків та запашної кави. Кожен міг пригоститися і своїми напоями. Тут же, біля імпровізованої сцени поміж жовтих ліхтариків відпочиваючі насолоджувалися звуками джазу та приємною компанією. 

  Слухачі довго не відпускали квінтет зі сцени. Кінопоказ з переглядом фільму в «Джазі тільки дівчата» розпочався близько 23.00. Для багатьох цей теплий чудовий вечір закінчився вже далеко за північ.