#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

В Україну намагалися незаконно ввезти 10 тонн сигарет

11.02.2021 Оксана Кириленко 0

Тютюнові вироби везли із ОАЕ.

Фото: Київська митниця

За п’ятьма авіаційними накладними трьома літаками через аеропорт «Бориспіль» від арабських підприємців з Дубаї на адресу мешканця Запоріжжя мали прибути товари широкого вжитку.

Про це повідомила Київська митниця.

Однак, у коробах, замість вказаних товарів київські митники виявили сигарети.

Вантаж сигарет складається з 381 місця, а їх загальна вага становить понад 10 тонн (10 021 кг). Це сигарети трьох торгових марок: ТМ «Manchester», «Kingdom», «Gold Mount», як класичні, так і з фруктовими смаками. Всі сигарети розфасовані у стандартні блоки по 10 пачок. За остаточними підрахунками у вантажі виявлено 507 тисяч пачок сигарет.

На даний час вантаж вилучено. За наявною в мережі Інтернет інформацією, оптова вартість такої кількості сигарет становить понад 10 мільйонів гривень.

Ми розповідали, як київські митники припинили спробу незаконного вивезення до Німеччини барельєфа та старовинних купюр через аеропорт «Бориспіль».

А в Київській митниці визначили десятку найзухваліших порушень митного закону в минулому році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.