В Українці відремонтували дитяче відділення
21 січня в Українці, після майже 5-місячного ремонту, відбулося відкриття педіатричного відділення №2 Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради «Обухівська центральна районна лікарня».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82431504_1424405521070775_6170611009158381568_n.jpg)
Оновлений медичний заклад оснащений сучасним сантехнічним обладнанням, новими ліжками, кушетками, медичними шафами та маніпуляційними столами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82952014_1424405651070762_6903891724792233984_n.jpg)
Для їдальні замовлені нові столи зі стільцями, а саме відділення обладнане пожежною сигналізацією.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83158438_1424405744404086_5851288544412172288_n.jpg)
Палати для маленьких пацієнтів стали просторішими і світлішими. Відтепер юним українчанам та їх батькам буде комфортно лікуватись не виїжджаючи далеко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83100413_1424405691070758_1803372126669897728_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82504077_1424405594404101_6164455002468253696_n.jpg)