#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Українка

В Українці судентам-пенсіонерам подарували комп'ютери для занять

20.05.2019 Нецвєтаєва Олена 0

   В місті вже четвертий рік поспіль працює Інститут третього віку. Це те місце, де позитивні, енергійні та невгамовні пенсіонери навчаються, розважаються, подорожують та пізнають нове. І все це для них абсолютно безкоштовно, завдяки підтримці міста та меценатів.  

   Цього року випустилося більше п’ятидесяти студентів. Але відмітимо, що навчання після випускного не завершується. На наступний навчальний рік усі, хто закінчив навчання в цьому і інших роках, зустрінуться на заняттях знову вже цієї осені. 

   П’ятий ювілейний рік готує для студентів елегантного віку багато несподіванок та сюрпризів. На учнів чекають нові факультети та викладачі. Цього  разу виконуюча обов`язки міського голови Тетяна Кучер пообіцяла, що в наступному році Інститут отримує свою власну домівку, де можна буде зібратися, спілкуватися, навчатися і зберігати усі свої придбання. А за роки існування закладу є чим пишатися. В цьому році завдяки меценатам придбано костюми для факультету «Бальні танці», «Східні танці», святкова форма для «Групи здоров'я », сучасний сценічний образ для хору «Наддніпряночка». 

   Головним подарунком став сертифікат на нові комп'ютери для факультету «Інформатика», який презентувала Тетяна Кучер. Сучасні комп'ютери обіцяють придбати до початку нового навчального року. 

   А зараз на студентів очікує цікаве літо. Але, навіть ці три місяці канікул пенсіонери будуть збиратися на додаткові зустрічі, загальні пікніки та свята.