В Українці стартував міжнародний фестиваль «Золотий ключик»
Зірки кіно, серіалів та телебачення вчора завітали в Українку на червону доріжку. Цілий десант приїхав розпочати п’ятий ювілейний фестиваль «Золотий ключик», який в цьому році проходить в Українці.
Учасники та гості просто неба спілкувались та фотографувались з усіма бажаючими. Відкритий формат зустрічі дозволяв кожному підійти до зірок відомих серіалів та телепередач. Пара ведучих з «Зоробітчан» довго роздавала автографи і фотографувалась з мешканцями Українки. «У вас дуже гарне місто, сюди є бажання вернутися ще" - зізнаються ведучі. В захваті і герої серіалу «Школа», які теж підтримають фестиваль та його учасників.
Вже розпочались кастинги для зйомок кіно та майстер-класи від режисерів телебачення. Учасники готуються до конкурсів та чекають на перше червня, саме тоді в Українці пройде Фестиваль національних культур, на якому на нас чекають народні гуляння у національних костюмах, концерт, конкурс на найсмачнішу національну страву, майстер-класи з національної хореографії та дегустація національних страв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/8AF3BE8E-F95C-480C-AAC5-2FBAD6A32365-2000x1333.jpeg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/2060EB6E-9E23-4B44-A1E0-D82D79CAD8BA-2000x1549.jpeg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/AD504154-A5FE-489F-A559-5202A9040E3B-2000x1333.jpeg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/CA6315F8-2516-4AE2-AA98-10155CBF4EA9-2000x1333.jpeg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/EAE76A42-667A-4FF1-8131-FEBD71B9D008-1315x2000.jpeg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/C9D4CC46-0BD4-4A17-87D4-57C4B4814525-1839x2000.jpeg)