Новини
Українка

В Українці стартував міжнародний фестиваль «Золотий ключик»

30.05.2019 Нецвєтаєва Олена 0

Зірки кіно, серіалів та телебачення вчора завітали в Українку на червону доріжку. Цілий десант приїхав розпочати п’ятий ювілейний фестиваль «Золотий ключик», який в цьому році проходить в Українці. 

   Учасники та гості просто неба спілкувались та фотографувались з усіма бажаючими. Відкритий формат зустрічі дозволяв кожному підійти до зірок відомих серіалів та телепередач. Пара ведучих з «Зоробітчан» довго роздавала автографи і фотографувалась з мешканцями Українки. «У вас дуже гарне місто, сюди є бажання вернутися ще" - зізнаються ведучі. В захваті і герої серіалу «Школа», які теж підтримають фестиваль та його учасників. 

   Вже розпочались кастинги для зйомок кіно та майстер-класи від режисерів телебачення. Учасники готуються до конкурсів та чекають на перше червня, саме тоді в Українці пройде Фестиваль національних культур, на якому на нас чекають народні гуляння у національних костюмах, концерт, конкурс на найсмачнішу національну страву, майстер-класи з національної хореографії та дегустація національних страв.