В Українці провели ранкову гімнастику для всіх
Ранок вихідного дня може стати спортивним для всіх. Для любителів здорового спосібу життя, спортсменів та усіх охочих в рамках загальноміської акції «Ранкова гімнастика для всіх» пройшла спортивна зарядка. Отримати заряд енергії на весь день, підкачати прес та просто в задоволення потанцювати можна прямо на спортивному майданчику біля стадіону.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/96A3B068-FE67-4D1D-A3B8-61507C0EBAF9.jpeg)
Організатори обіцяють безкоштовне тренування з кваліфікованими тренерами просто неба щосуботи о 9 ранку. Вік та стать не мають значення - очікують на всіх.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/72E7668C-AD6D-40A3-B4BE-4D6D96258ABB.jpeg)