#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Українка

В Українці провели еко квест

08.04.2019 Нецвєтаєва Олена 0

   

На вихідних в місті пройшла еко толока. Долучитися до неї зміг кожен охочий. Люди приходили по одному, сім'ями і дружними колективами. У програмі було  не просто прибирання вулиць міста. Урізноманітнили програму еко квестом і висадкою на центральній набережній декількох десятків різних дерев. Висадили чорну сосну, ялинку колючу, ялівець козацький, сливи декоративні. «Ми і далі будемо працювати над тим, щоб постійно доповнювати парк іншими рослинами для комфорту і краси прогулянкових зон, - розповідає в. о. міського голови Тетяна Кучер».

   Ще одне нововведення, яке почали в цьому році в місті - це еко квест. У цей перший раз участь в ньому взяло чотири команди. Учениці 10-а класу школи №1 і волонтери ГО «На позитиві» стали головними організаторами заходу. Завдяки підтримці Української міської ради, квест перетворився на справжнє свято з конкурсами, призами та частуваннями. Відзначимо, що учасники не просто бігали по станціях, находили та збирали сміття. Вони це сміття відразу сортували і брали участь в цікавих еко конкурсах. У підсумку учасники еко квесту отримали задоволення і зібрали сміття більше, ніж всі інші на всій еко толоці міста.