В Українці поставили спеціальну охолоджуючу рамку
На міському пляжі в Українці поставили спеціальну охолоджуючу рамку. Врятуватися від спеки можна пробігши під дрібними струменями розпорошеної водички. Подібні пристрої вже були встановлені в Києві в минулому році.
Новинку взяли на озброєння. Українське водопровідно-каналізаційне підприємство зробило підключення води та саму рамку і вже цього року, для жителів нашого міста буде корисна і весела забава. До понеділка рамка буде стояти на пляжі. Однак, для більшої надійності, її планують перенести і стаціонарно закріпити в сквері біля Школи мистецтв на весь літній сезон.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/8F89C4F7-D329-457D-A565-7CEA7F930775-2000x1500.jpeg)