Новини
Українка

В Українці побудують майданчик для вигулу тварин

14.08.2019 Нецвєтаєва Олена 0

Депутати міської ради виділили кошти на майданчик для вигулу собак, повідомляє сторінка ФБ Української міської ради. Зважаючи на численні прохання громади міста було вирішено багаторічну проблему відсутності спеціально обладнаних місць для вигулу домашніх тварин, йдеться в повідомленні.

 «Насамперед, хочемо висловити Вам глибоку вдячність за розуміння проблем людей, які мають собак як малих, середніх, так і великих пород, адже до сьогоднішнього часу в Українці, незважаючи на велику кількість домашніх тварин так і немає жодного офіційного, облаштованого майданчика для вигулу собак, що створює великі проблеми як для власників тварин так і інших жителів та гостей міста. Нарешті за багато років нас почули і передбачили кошти для облаштування такого майданчика, - говорять представники громадської організації, які опікуються тваринами».

    Зараз треба визначитися з оптимально зручним для більшості мешканців міста майданчика. Свої варіанти в письмовому вигляді надала мешканка міста та волонтер Лариса Шокарева. Її заяву підтримало майже 150 людей. 

  Визначене місце буде огороджено. Біля теріторії планують встановити спеціальні контейнери з мішечками для прибирання за тваринами. В майбутньому ініціативна група мешканців планує встановити там спеціальні тренажери для дресирування собак. Передбачається, що функціонування майданчика забезпечить безпеку громадян і поліпшить санітарний стан місцевості.