В Українці на вихідних пройде Чемпіонат України з хокею на роликах
Хокей буває, навіть, в плюсову температуру влітку, весною та восени. Тим паче, якщо це Українка і хокей на роликах. 7 та 8 вересня в місті проводиться ІІІ тур Чемпіонату України з хокею на роликах 2019. Насолодитися яскравим спортивним видовищем можна саме в Українці під час святкування Дня міста. Для цього вже відновлено поверхню майданчика, ігрову розмітку, місця для гравців та суддів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/06452BFA-B982-44F1-A35D-35B154D83BF4.jpeg)
На нас очікує гарний видовищний хокей, який так до вподоби вболівальникам. Початок ігор 7 вересня о 12.00, 8 вересня о 10.00.