Новини
Українка

В Українці керівництво пішло у народ

16.05.2019 Нецвєтаєва Олена 0

На цьому тиждні керівництво міста, спеціалісти виконавчого комітету Української міської ради, та представники комунальних служб розпочали зустрічі з мешканцями у дворах. У зв’язку з проведенням житлово-комунальної реформи в Україні, яка спонукає до підняття тарифів та деяким іншим нововеденням, які на місцях відтепер вимушені застосовувати, відповідні спеціалісти і вийшли поспілкуватися з людьми, пояснити деталі та наслідки державних реформ. 

   Перші зустрічі відбулись за адресами Юності-1, Дніпровський-1,2,3. Мешканцям простими словами, а не нормами закону пояснювали як саме відтепер буде проходити вивезення сміття і що відповідно до закону «Про житлово-комунальні послуги» відтепер ця сума не буде входити до загального тарифу з утримання прилеглих та прибудинкових територій. Відтепер люди отримають додаткову платіжку за окрему послугу з вивозу та утилізації сміття. 

   Жителям було запропоновано визначитися з представниками будинків, щоб делегувати їм право вести перемовини про те, чи залишатися на обслуговуванні у ПОЖ, чи вибрати іншу обслуговуючу компанію, чи розпочати створювати власне ОСББ. Зауважимо, що від міської влади діє всебічна допомога в організації ОСББ, спеціальні програми підтримки, надаються гранти та «теплі кредити». 

   Крім житлово-комунальних тем, були ще й інші питання про освіту, медицину та багато іншого. Усі прохання спеціалісти взяли під олівець і зобов’язалися вирішити їх. Прямий діалог між владою та громадою є дуже важливим. Бажаючих поставити питання було багато,  а це говорить про те, що організація таких зустрічей - це правильне рішення міської ради. Тому, чекайте повідомлень про зустрічі у своєму дворі і ставте свої запитання і завдання для керівництва міста.