Новини
Надзвичайні новини
Українка
Обухівський район

В Українській громаді виявили сказ у домашньої собаки

Тварина загинула 15 квітня з підтвердженим лабораторним діагнозом: "Сказ".

В Українській громаді виявили сказ у домашньої собаки - зображення

Днями в селі Жуківці на Обухівщині місцевого жителя покусала домашня собака, у якої виявили сказ. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Погляд Обухів - Українка – інформаційна агенція.

Тварина загинула 15 квітня з підтвердженим лабораторним діагнозом: "Сказ". Фахівці провели подворові обходи в с. Жуківці з метою виявлення осіб, що мали контакт із хворою на сказ твариною.

Ветеринари закликають мешканців слідкувати за домашніми улюбленцями та в разі виявлення нехарактерної поведінки, в першу чергу – агресії, за можливості ізолювати тварину та негайно звертатись до ветеринара. Сказ – це смертельно небезпечна хвороба для людини.

Нагадаємо, що 13 березня на автодорозі Київ — Обухів сталася дорожньо-транспортна подія. Лось несподівано вибіг із лісу на трасу та потрапив під колеса легковика Audi.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.