Новини
Україна
Автоновини

В Україні зростає попит на електромобілі: купують переважно автосеконд-хенд

09.01.2020 Александр Чернышенко 0

Минулого року в Україні було зареєстрували 7542 авто, які працюють виключно на електротязі. З них 7012 автівок – це легкові електромобілі і 530 авто – комерційні.

Про це повідомляє Укравтопром.

Ринок легкових електромобілів за рік виріс майже на третину, а комерційних – в півтора рази.

Як і раніше, в структурі українського ринку електрокарів домінують машини з пробігом, частка яких в 2019 році склала: серед легкових – 92%, серед комерційних – 96%.

Середній вік електричного автосеконд-хенду, що реєструвався в 2019 році, був у легкових авто – 4 роки, у комерційних – 6 років.

Найпопулярнішим електрокаром в українців залишається NISSAN Leaf:  минулого року українці придбали 3217 ліфів.

На другому місці TESLA Model S, електрокари цієї моделі обрали 623 автомобілісти.

Третій результат у VOLKSWAGEN е-Golf, на якому свій вибір зупинили 360 любителів авто.

Також, в лідерську п’ятірку найпопулярніших серед українців легкових електромобілів увійшли: BMW i3 – 338 шт. і FIAT 500е – 312 шт.

У той же час, найкращий результат в продажах нових електрокарів належить автомобілю JAGUAR I-Pace, який обрали 145 покупців.

На ринку комерційних авто на електротязі домінував фургон RENAULT Kangoo Z.E., автівок цієї моделі зареєстрували 482 штук.

З сильним відставанням від лідера другий результат показав електричний фургон NISSAN e- NV200, 29 автомобілів цієї моделі в минулому році отримали українські номери.

І замикає трійку найпопулярніших на українському ринку комерційних електрокарів PEUGEOT Partner Electric, якого придбали тільки 7 шт.