#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

В Україні запроваджують «єдине звернення» щодо призначення пенсій

11.11.2020 0 Косянчук Інна 0

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль переконаний, що це дасть можливість пенсіонерам менше стикатися з бюрократією та обтяжливими процедурами.

Фото з сайту adm-pl.gov.ua

Кабмін підтримав рішення про запровадження політики «єдиного звернення» у питанні призначення пенсій. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

«Відтепер не потрібно буде йти в Пенсійний фонд, потім у банк для відкриття рахунку, потім чекати, потім знову в банк. Адже працюватиме політика одного звернення, коли людина просто звертається в Пенсійний фонд, а далі за зверненням самого Фонду чи органів соціального захисту буде відкрито відповідний рахунок у банку. Це ще один крок для спрощення роботи соціальної сфери», - зауважив Шмигаль.

Як повідомляв «Погляд», уряд України запровадив карантин «вихідного дня». Що передбачає карантин «вихідного дня» та навіщо це потрібно - пояснює «Погляд».