Новини
Україна
Екологія
Всесвіт

В Україні з космосу знайшли величезне сміттєзвалище


З’ясувалося, що за два роки воно виросло майже вдвічі.

Фото: Facebook/Андрій Мальований

Держекоінспекція виявила масштабне захоронення відходів за допомогою супутникових знімків, які надало Державне космічне агентство. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

На фото інспектори побачили, що підприємство ТОВ «Еко-Лідер Т» у Тернопільській області протягом 2018-2020 років збільшило площу сміттєзвалища на ділянці з 5 до 9,1 га.

«Розмір збитків від засмічення земельних ресурсів попередньо становить майже 80 млн грн. Після проведення перевірки об'єкта інспекція розрахує точну суму шкоди», -

Андрій Мальований

Також у дописі зазначили, що, коли інспекція отримала звернення щодо порушення законодавства у сфері поводження з відходами, діяльність підприємства, що знаходиться за зазначеною юридичною адресою, не здійснювалась, тож перевірку провести не вдалось. Тому й було вирішено перевірити об’єкт з космосу.

Як повідомляв «Погляд», з цього року для фіксації злочинів проти природи в Україні почали використовувати аерокосмічний моніторинг. Також з космосу слідкуватимуть за українськими дорогами.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.