Новини
Україна
Україна-суспільство
Хороші новини

В Україні з 10 квітня запрацює інформаційна платформа “Допомога поруч”

08.04.2020 Косянчук Інна 0

Нова соціальна ініціатива спрямована на оперативне визначення потреб та надання допомоги соціально вразливим верствам населення.

Рішення про запуск інформаційної платформи “Допомога поруч”,  розробленої Мінсоцполітики, було ухвалене на засіданні Кабінету міністрів сьогодні, 8 квітня.

У Міністерстві соціальної політики пояснюють, що завдяки цьому соціальному онлайн-проекту оперативно визначатимуться потреби, надаватиметься відповідна мобільна допомога та соціальні послуги одиноким громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми та іншим соціально вразливим верствам населення.

«Громадяни зможуть звертатися до “гарячих” телефонних ліній, які працюватимуть при місцевих органах влади, та залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів, йдеться у повідомленні.

 Міністр соціальної політики  Марина Лазебна, коментуючи впровадження нового проєкту, зауважила: «До реалізації нової соціальної ініціативи будуть залучені представники місцевих органів влади, органи соціального захисту, волонтерські, благодійні та інші громадські організації, соціально відповідальний бізнес. Важливо, що цей соціальний проект буде об’єднувати суспільство».