#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

В Україні впровадять електронну чергу перетину кордону

09.12.2021 0
Тепер можна буде бронювати час для перетину кордону.

В Україні впровадять електронну чергу перетину кордону - зображення

В Україні планують реалізувати експериментальний проєкт «Електронна черга перетину кордону». Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Ідея роботи черги доволі проста: бронювання часу, коли можна перетнути кордон. Сьогодні ми затвердили старт такого проєкту, який дозволить швидко проходити оформлення на кордоні, а транспортним засобам — не простоювати по декілька днів».

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

В рамках реалізації проєкту, також мають створити комфортні зони очікування. Також прийнято план модернізації пунктів пропуску, в межах якого відбудеться модернізація 20 пунктів та будівництво 12 нових. На це витратять майже 10 млрд грн, реалізувати задумане планують за три роки.

Нагадаємо, в Україні можуть посилити відповідальність за заперечення збройної агресії Росії проти України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.