В Україні відзначають День кримськотатарського прапора
Вперше кримськотатарський прапор був прийнятий Курултаєм кримських татар у 1917 р. Поновлений 30 червня 1991 р. після проголошення Україною незалежності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Eba45kkWkAoZK30.jpg)
Свято відзначається під гаслом: «Два прапори – одна країна». Про це повідомляє Верховна Рада.
26 червня відзначається десятиріччя започаткування свята. З нагоди Дня кримськотатарського прапора Кримській дім запустив флешмоб у соцмережах, аби зібрати цікаві історії про прапор.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Screenshot_45.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Screenshot_46.png)
Раніше Погляд повідомляв, що незабаром українці святкуватимуть День Конституції.