Новини
Україна
Україна-суспільство

В Україні відкриють 100 пунктів офлайн-пунктів підтримки Дії

09.11.2021 Бобрик Юлія 0

У цих пунктах можна буде дізнатися всю інформацію щодо СOVID-сертифікатів у застосунку Дія.

Мінцифра

Про це повідомили на Урядовому порталі.

З цього тижня в Україні у наймасовіших пунктах вакцинації почнуть діяти офлайн-пункти Дії в регіонах, де українцям допомагатимуть із генеруванням COVID-сертифікатів.

Перші п’ять таких пунктів запрацювали минулого тижня у Києві, зокрема на залізничному вокзалі та в аеропорті. Натомість до кінця цього тижня мають запустити більше ста таких пунктів у 20 областях України.

В офлайн-пунктах українці зможуть дізнатися про види СOVID-сертифікатів, як їх отримати та продовжити термін дії з 6 місяців до року, подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку Дія, а також визначити помилку генерування сертифіката, якщо така є.

Як повідомляв «Погляд», тепер в Україні через застосунок «Дія» також можна оформити пенсії, субсидії та інші соціальні виплати. Натомість водійське посвідчення відтепер можна отримати на пошті.

акож ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.