Новини
Україна
Екологія
Дати

В Україні цьогоріч планують відтворити 36 тис га лісу


А до 2030 року планують висадити ще більше дерев, розпочавши велике заліснення країни.

Фото: ІА «Погляд»

21 березня відзначається Всесвітній день лісу або Всесвітній день захисту лісів, який був заснований у 1971 році.

Довідка. Ініціатором установи даного Дня виступила Європейська конфедерація сільського господарства на 23-й Генеральній Асамблеї в 1971 році, ідея була підтримана Всесвітньою Продовольчою і сільськогосподарською організацією при ООН (ФАО). Причому спочатку було прийнято рішення про святкування цього дня в день осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення в Північній півкулі (останнє, за традицією, вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань).

Символічно, що саме в цей день голова Держлісагенства на своїй Facebook-сторінці дав обіцянку, щодо заліснення України на 2021 рік.

«Важливим завданням для нас є відтворення лісів. Цього року плануємо заліснення на 36 тис. га».

Голова Держлісагенства Юрій Болоховець

Натомість в Міндовкілля повідомили про початок великого заліснення України до 2030 року. Також там зазначили, що розробило план запобігання лісовим пожежам у зоні відчуження та стратегію управління ландшафтними пожежами в Україні.

Варто зауважити, що за останні 18 років Україна втратила 1 млн га деревного покриву, в основному через вирубку лісу.

Нагадаємо, а за 2020-й довкіллю України завдано збитків на понад 2 млрд грн.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.