Україна
Головні новини
Акції
Здоров'я

В Україні стартувала соціальна кампанія #ПідтримуюЛікарів

21.04.2020 Надiя Проценко 0

Задля підтримки та вдячності від суспільства українським медикам МОЗ просить кожного долучитися до соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів. Її символом стала червона стрічка з вузликом як єднання та солідарність із лікарями України. Таким чином стрічка ніби єднає українців і лікарів в одну лінію підтримки.

Сьогодні складні часи переживає весь світ, і Україна не є винятком. На передовій боротьби з коронавірусною хворобою перебувають наші медики, які, ризикуючи своїм здоров’ям, рятують мільйони українців у режимі 24/7.

«Захист медиків є пріоритетним завданням МОЗ, – наголосив 21 квітня на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов. – Щодня ми працюємо над тим, аби забезпечити їх усім необхідним. Зокрема, вже найближчими днями у всі регіони надійде понад 71 тис. захисних костюмів. Але не менше лікарі потребують підтримки та вдячності від суспільства. Захисні костюми лікарів — це велика кількість вузлів. Цей багатошаровий захист від зараження тримається на вузлах! Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією. Сьогодні я хочу зав’язати червону стрічку на знак підтримки та солідарності з українськими медиками і закликаю кожного долучитися до нашої соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів».

Як долучитися до акції?

  1. Зав’язавши на зап’ясті.
  2. Розмістивши червону стрічку з вузликом на сторінках видань, в ефірі телеканалів, профілях у соціальних мережах.

Таким чином ми подякуємо медикам за їх самовіддану працю у боротьбі з коронавірусною хворобою.

Кампанія ініційована Міністерством охорони здоров’я України за підтримки креативної агенції Postmen та UNICEF Україна.

Завантажити стрічку можна за посиланням

Читайте також: Медикам Києва, котрі працюють з хворими на COVID 19, доплатять до 9 посадових окладів: Кличко