Україна
Здоров'я

В Україні розширили перелік професій для яких COVID-вакцинаціє є обов’язковою

Перелік доповнили представниками професій, які найбільше взаємодіють із великою кількістю людей, а тому мають підвищений ризик інфікуватися.

В Україні розширили перелік професій для яких COVID-вакцинаціє є обов’язковою - зображення
Фото: pixabay

Згідно з повідомленням МОЗ України, на період дії карантину, встановленого урядом, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;

  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;

  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності;

  • органів місцевого самоврядування;

  • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;

  • комунальних підприємств, установ та організацій.

Очільник МОЗ Віктор Ляшко зауважив, що саме представники перелічених професій мають підвищений ризик інфікуватися на коронавірусну хворобу.

Зазначається, що працівники визначених установ, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Нагадаємо, ВООЗ схвалила для екстреного використання вакцину "Covovax", яку виробляють в Індії за Ліцензією американської компанії Novavax.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.